fbpx
sesje zdjęciowe dla firm

Sesje zdjęciowe dla firm

W dzisiejszym poście skupię się na sesjach zdjęciowych dla firm, ich założeniach, celach, miejscu realizacji i kosztach. Zapraszam do lektury.

Sesje zdjęciowe w Krakowie

Sesje zdjęciowe dla firm i instytucji w Krakowie realizowane są przez siedem dni w tygodniu. W trakcie sesji wykonuję różne typy zdjęć, w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta. W zależności od ustaleń sesja zdjęciowa może obejmować:

– portrety indywidualne
– zdjęcia grupowe
– zdjęcia sytuacyjne
– packshoty- zdjęcia produktowe
– zdjęcia obiektów i wnętrz

Sesje zdjęciowe dla firm w Krakowie to gwarancja wysokiego poziomu. Zdjęcia wykonywane są przez doświadczonego fotografa, profesjonalnym sprzętem fotograficznym, z wykorzystaniem dodatkowego sprzętu oświetleniowego. Dysponuję mobilnym studiem fotograficznym umożliwiającym wykonanie zdjęć dowolnego typu w niemal każdych warunkach. Dzięki temu sesje zdjęciowe w moim wykonaniu to wygodne rozwiązanie dla firm i instytucji ceniących czas i dobrą organizację.

Cel sesji zdjęciowej

Sesje zdjęciowe dla firm powinny służyć określonemu celowi. Sesje zdjęciowe podporządkowane są zewnętrznym i wewnętrznym celom wizerunkowym. Można efektywnie wpływać na wizerunek już istniejący, ocieplać go lub wzmacniać. Można również kreować wizerunek firmy od podstaw, decydując o tym jak chcemy być postrzegani przez klientów, partnerów czy konkurencję biznesową.  

Celem sesji zdjęciowej może być również uzyskanie materiału zdjęciowego do poprawienia komunikacji wewnętrznej. Bez względu na powód dla którego zdecydują się Państwo skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, nadrzędną wartością każdej sesji jest podkreślenie Państwa profesjonalizmu i zaprezentowanie firmy w dobrym świetle.    

Zdjęcia z sesji wykorzystają Państwo m.in. na swojej stronie WWW, blogu czy profilach społecznościowych. Dzięki zdjęciom biznesowym poprawia się również komunikacja wewnętrzna w firmie.

Sesje zdjęciowe w siedzibie firmy

Sesje zdjęciowe w siedzibie firmy to najczęściej realizowany typ sesji zdjęciowych. Firmowa siedziba jest naturalnym środowiskiem dla właścicieli, kadry zarządzające i pracowników. Zdjęcia wykonywane w miejscu codziennej pracy ułatwiają wypracowanie bardziej naturalnych kadrów, pozwalają na realizację materiału zdjęciowego bez presji czasu i nie dezorganizują pracy firmy, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku sesji wieloosobowych. Sesja zdjęciowa w siedzibie firmy pozwala na wykonanie zdjęć z firmowymi elementami identyfikacji wizerunkowej, zdjęcia sytuacyjne czy portrety biznesowe.  Zdjęcia w siedzibie to również możliwość prezentacji możliwości jakie oferuje firma. Nowoczesny budynek, wygodna przestrzeń, świetne zaplecze – każdym z tych atutów warto się pochwalić.

sesje zdjęciowe dla firm kraków

Sesje zdjęciowe w studio fotograficznym

Sesje zdjęciowe w studio fotograficznym to przede wszystkim indywidualne portrety wykonywane na jednokolorowym tle. Ze względu na możliwość wykorzystania zaawansowanego sprzętu oświetleniowego, modyfikatorów i dodatkowych akcesoriów, zdjęcia studyjne pozwalają na wykonanie ujęć z bardziej wyrafinowaną rolą światła. Portrety wykonywane w studio są bardziej sugestywne w swej formie. Przestrzeń studyjna umożliwia również wykonanie interesujących zdjęć zespołowych. Zdjęcia studyjne to klasyka portretów biznesowych.

Sesje zdjęciowe w warunkach plenerowych

Sesje zdjęciowe w warunkach plenerowych to nieograniczone możliwości wykorzystania przestrzeni, interesującego tła i naturalnego światła. Sesje plenerowe cieszą się dużym powodzeniem zwłaszcza w odniesieniu do sesji indywidualnych, wykonywanych dla osób prowadzących małe firmy, freelancerów itd. Fotografia plenerowa pozwala na wykonanie kreatywnych, atrakcyjnych kadrów w każdych warunkach. Jedynym ograniczeniem w przypadku takiej sesji zdjęciowej jest pogoda, dlatego sesje plenerowe warto planować z niewielkim wyprzedzeniem.

Koszt sesji zdjęciowej dla firmy

Koszt sesji zdjęciowej dla firmy jest wynikiem ustaleń i oczekiwań związanych z efektem, stopniem zaawansowania realizacji, ilością zdjęć, stylem postprodukcji, a także wyznaczonym polem eksploatacji zdjęć (prawo autorskie). Cena sesji firmowej może kształtować się w granicach począwszy od kilkuset złotych w przypadku sesji standardowej. Z uwagi na różne wymagania i oczekiwania koszt sesji biznesowej ustalany jest indywidualnie, w odniesieniu do zgromadzonych danych i informacji.

sesje zdjęciowe dla firm

Zamów profesjonalną sesję zdjęciową

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem profesjonalnej sesji zdjęciowej dla firmy, zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Profesjonalne fotografie biznesowe będą dla Państwa  użytecznym materiałem do celów autopromocji i kreacji wizerunkowej. Sesje zdjęciowe dla firm to świadomość znaczenia wizerunku w biznesie.

Spodobał Ci się ten artykuł? Udostępnij go dla innych: