sesja zdjęciowa dla psychoterapeuty

Sesja zdjęciowa dla psychoterapeuty

Kilka tygodni temu miałem przyjemność wykonać sesję wizerunkową dla Pani Agaty Krasuckiej – certyfikowanego psychoterapeuty poznawczo behawioralnego.

Wizerunkowa sesja zdjęciowa dla psychoterapeuty powinna opierać się na spójnej z charakterem działalności komunikacji. W tym wypadku postawiliśmy na ujęcia plenerowe w otoczeniu kojącej wzrok zielonej przyrody. Wykorzystaliśmy również dobrodziejstwa plastycznego światła. W efekcie powstały subtelne, wyważone kadry. Oto dwa z nich:

Współpraca z Darkiem była ogromną przyjemnością. Dziękuję Ci za pełny profesjonalizm zarówno przy tworzeniu strony jak i podczas sesji fotograficznej. Jestem wdzięczna za poświęcenie i zaangażowanie w projekt oraz cenne uwagi i sugestie bez których nie byłoby sukcesu. Ujęła mnie otwartość na potrzeby klienta i zrozumienie dla jego preferencji. Atmosfera otwartości, życzliwości i sympatii była „wisienką na torcie”.

Z serdecznością Agata Krasucka

Sesja zdjęciowa dla psychoterapeuty wykonana została na potrzeby nowej strony internetowej gabinetu psychoterapii CBT. Zdjęcia z innej sesji plenerowej można obejrzeć w poście Zdjęcia biznesowe dla Prawny Marketing