zdjecia-biznesowe-prawny-marketing

Zdjęcia biznesowe dla Prawny Marketing

Niedawno miałem przyjemność wykonać zdjęcia biznesowe dla Prawny Marketing. Firma specjalizuje się w marketingu cyfrowym i doradztwie dla firm prawniczych. Celem sesji było stworzenie zdjęć wizerunkowych do profili społecznościowych LinkedIn, Facebook, na stronę internetową i innych kanałów komunikacji Prawnego Marketingu.

Zdecydowaliśmy się na zdjęcia plenerowe w swobodnej, nowoczesnej konwencji smart casual. Istotą prezentacji pana Leszka było przedstawienie profesjonalnego, a zarazem pozbawionego formalnego dystansu wizerunku. Konwencja casualowa okazała się strzałem w dziesiątkę. Poniżej kilka kadrów z tej sesji. Więcej zdjęć na stronie i kanałach Prawnego Marketingu

Profesjonalne zdjęcia dla firm i startupów

W czasach gdy każdemu przedsiębiorcy zależy na płynnej komunikacji biznesowej, profesjonalne zdjęcia prezentowane na stronie, blogu, profilach społecznościowych i portalach zawodowych odgrywają w jej usprawnieniu istotne znaczenie. Tak jak responsywna strona internetowa dostosowana do współczesnych narzędzi, tak zdjęcia powinny być stosowne do nowych form komunikacji. Dzięki temu w profesjonalny sposób prezentują firmę czy startup. Wizerunek jest istotnym aktywem działalności. Od nas samych zależy, czy potrafimy to wykorzystać.

Sesja dla Prawny Marketing odbyła się w warunkach plenerowych. Zdjęcia z innej sesji wizerunkowej realizowanej w plenerze można obejrzeć pod linkiem Sesja zdjęciowa w plenerze. Zapraszam serdecznie.