Kolejny na liście lokalizacji biznesowych w Krakowie które chciałbym zaprezentować jest kompleks biurowców Dot Office. Budynki tej sieci mieszczą się w obszarze Krakowskiego Parku Technologicznego, w bliskim sąsiedztwie obiektów które pokazywałem w kilku poprzednich postach. Dziś garść informacji o tym właśnie imponującym kompleksie.

Dot Office w Krakowie

Kompleks Dot Office którego właścicielem jest Grupa BUMA to rozrastająca się dynamicznie grupa nowoczesnych budynków klasy A, zlokalizowanych w różnych częściach Krakowskiego Parku Technologicznego. Są to:

DOT Office A – ul. Czerwone Maki 85, Kraków

DOT Office B – ul. Czerwone Maki 83, Kraków

DOT Office C – ul. Czerwone Maki 81, Kraków

DOT Office D – ul. Czerwone Maki 87, Kraków

DOT Office E – ul. Czerwone Maki 87a, Kraków

DOT Office F – ul. Podole 74, Kraków

DOT Office G – ul. Podole 76, Kraków

DOT Office L1 – ul. Sternbacha 1, Kraków

DOT Office L2 – ul. Sternbacha 3, Kraków

DOT Office M – ul. Sternbacha 10, Kraków

To nie wszystko. W trakcie realizacji są kolejne nowoczesne biurowce.

Oferta DOT Office

Za marką Dot Office kryje się komfortowa przestrzeń biurowa w atrakcyjnej, świetnie skomunikowanej lokalizacji. Wysoki standard, elastyczne konfiguracje przestrzeni w zależności od indywidualnych potrzeb to mocne atuty DOT Office. Oprócz supernowoczesnych przestrzeni biurowych, w budynkach znajduje się szereg lokali usługowych i sklepów, co jeszcze bardziej podnosi komfort ich użytkowania.

Budynki za projekty których odpowiedzialna jest uznana pracownia Medusa Group są przyjazne dla środowiska, a rozwiązania w nich stosowane zachowują najwyższe standardy ekologiczne z certyfikacją BREEAM. Przestrzeń wokół budynków została zaprojektowana w sposób umożliwiający relaks na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni.

DOT Office to doskonała oferta dla firm zainteresowanych najmem nowoczesnych biur w Krakowie.

DOT Office – galeria

Zapraszam również do obejrzenia zdjęć znajdującego się w sąsiedztwie obiektu Ryvu THerapeutics.

Jeśli są Państwo zainteresowani zdjęciami swojej nieruchomości, zapraszam do kontaktu. Wykonuję również zdjęcia dla osób zajmujących się pośrednictwem w handlu i obrocie nieruchomościami ( krótki poradnik dotyczący zdjęć agentów można znaleźć pod linkiem www.dariuszkempny.pl/zdjecia-dla-agenta-nieruchomosci).