krakowski park technologiczny

Krakowski Park Technologiczny

Krakowski Park Technologiczny to kolejny, nowoczesny obiekt biznesowy na mojej liście fotograficznej. Ten oryginalny biurowiec o iście kosmicznym wyglądzie jest siedzibą równie niezwykłej organizacji.

Krakowski Park Technologiczny to instytucja otoczenia biznesu, wspierająca rozwój ekosystemu gospodarki w Małopolsce, przy wydatnej współpracy między naukowcami, przedsiębiorcami i samorządowcami.

Krakowski Park Technologiczny – miejsce rozwoju biznesu

KPT zarządza Polską Strefą Inwestycji, inspirując przedsiębiorców i pomagając im w uzyskaniu zwolnień podatkowych. Oferta szkoleniowa, profesjonalne doradztwo, finansowanie, udostępnianie infrastruktury i specjalistycznych narzędzi wspierających rozwój małych i średnich firm, a także oferta dla rozwoju startup’ów – wszystko to sprawia, że Krakowski Park Technologiczny jest miejscem którym powinien zainteresować się każdy przedsiębiorca. To doskonałe i inspirujące otoczenie rozwoju biznesu.

Organizacja oferuje wynajem powierzchni biurowych i sal konferencyjnych o wysokim standardzie, wynajem sprzętu, mentoring i dostęp do swojego ekosystemu. A to zaledwie część bogatej oferty. Więcej informacji na stronie www.kpt.krakow.pl

Galeria zdjęć

Powyższe zdjęcia to część projektu obejmującego nowoczesne obiekty biznesowe w Krakowie i nie tylko. Zapraszam również do współpracy w zakresie fotografii obiektów i wnętrz, a także szeroko pojętej fotografii biznesowej. Więcej informacji na stronie sesja zdjęciowa.

Zapraszam również do obejrzenia innego wpisu z tej kategorii, poświęconego nowoczesnemu biurowcowi Kreo.