fotograf zdjęcia

Prezentacja wizerunkowa

Dobra prezentacja wizerunkowa jest sumą zabiegów mających na celu przedstawienie osoby, firmy lub marki w profesjonalnym a jednocześnie pozytywnym stylu. Prezentacja wizerunkowa to element strategiczny w kształtowaniu wizerunku i PR.

Zdjęcia wizerunkowe to przesłanie i filozofia firmy

Fotograf odpowiedzialny za zdjęcia wizerunkowe musi posiadać doświadczenie pozwalające mu na realizację profesjonalnych zdjęć zgodnie z przyjętymi kryteriami branżowymi. Fotografia wizerunkowa może mieć charakter formalnego, klasycznego portretu. Może również mieć formę zdjęć w formie casual’owej. Sesje zdjęciowe dla firm obejmują portrety indywidualne i zdjęcia grupowe. Mogą to być zdjęcia na jednolitym tle, lub fotografia biznesowa o charakterze sytuacyjnym, zdjęcia w biurze, hali produkcyjnej czy przed siedzibą firmy. Zdjęcia wizerunkowe powinny mieć profesjonalny charakter. Dobry fotograf zadba o dostosowanie stylu i charakteru zdjęć do oczekiwań klienta, dzięki czemu sesja wizerunkowa będzie spójna z przesłaniem i filozofią firmy.

Jako fotograf biznesowy wykonuję sesje zdjęciowe w szerokim zakresie. Od klasycznego portretu biznesowego, po zdjęcia sytuacyjne i grupowe. Od fotografii na jednolitym tle, do zdjęć w przestrzeni firmowej i miejskiej. Każda prezentacja wizerunkowa to odpowiedź na konkretne potrzeby i oczekiwania moich klientów.

fotograf zdjęcia

Zdjęcia reklamowe to również forma prezentacji wizerunkowej

Zdjęcia reklamowe to kolejny rodzaj profesjonalnej fotografii dla firm. Dobre zdjęcia reklamowe potrafią wyeksponować zalety produktu lub usługi, cechy wizualne i korzyści z nimi związane. Zdjęcia pozwalają klientowi poznać produkt którym jest zainteresowany, pomaga mu również podjąć decyzję o zakupie, podjęciu współpracy lub skorzystaniu z oferowanej usługi. Koncepcja zdjęć reklamowych powinna być ściśle dobrana do oczekiwań i potrzeb klienta. Profesjonalne zdjęcia reklamowe wykorzystane w kampanii promocyjnej lub wszelkich działaniach marketingowych są podstawą skutecznych działań i stanowią ważny element prezentacji wizerunkowej.

Profesjonalne zdjęcia reklamowe efektywnie podnoszą sprzedaż. Ludzie w przeważającej większości są wzrokowcami. To co widzimy na fotografiach stanowi główny impuls do podejmowania decyzji zakupowych. Każdy sklep internetowy, usługodawca czy firma produkcyjna powinna dbać o świetne zdjęcia reklamowe. Jeśli jeszcze nie masz dobrych zdjęć, lub te które posiadasz są słabej jakości, zapraszam do kontaktu. Profesjonalne zdjęcia reklamowe jakie wykonuję są świetnym uzupełnieniem każdej strategii marketingowej. Jeśli chciałbyś wzmocnić siłę oddziaływania swojej oferty, zadzwoń do mnie i zapytaj o zdjęcia reklamowe dostosowane do Twoich potrzeb. Doskonała fotografia produktowa, czy profesjonalne zdjęcia prezentujące usługi wzmocnią wizualną stronę swojej oferty i powiększą grono Twoich klientów.

fotograf zdjęcia

Zdjęcia reportażowe – dokument podkreślający profesjonalizm firmy

Zdjęcia reportażowe to fotografia poświęcona wydarzeniom w życiu firmy. Fotograf wykonujący reportaż dba o uchwycenie wszystkich istotnych wydarzeń składających się na wartościowy materiał zdjęciowy. Zdjęcia reportażowe są znakomitym uzupełnieniem działań promocyjnych. Stanowią świetny materiał do publikacji, są świadectwem profesjonalizmu firmy. Mają również istotny aspekt dokumentacyjny.

Wykonuję reportaże z imprez firmowych, spotkań, konferencji, zjazdów okolicznościowych i akcji promocyjnych. Zdjęcia z imprez sportowych, fotografie z koncertów, występów i spektakli są również częścią mojej oferty. Posiadam duże doświadczenie w fotografii reportażowej, pracy w trudnych warunkach, wymagającej szybkości i sprawności. Jeśli szukasz dobrego fotografa na imprezę firmową, już dziś skontaktuj się ze mną i zarezerwuj termin.

Prezentacje wizerunkowe Kraków, Małopolska, Śląsk

Jako fotograf pracuję głównie na terenie Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Miasto w którym realizuję większość swoich zdjęć to Kraków. Często odwiedzam Katowice, Tarnów, Zakopane i inne miejsca, w których wykonuję zdjęcia reklamowe, fotografie reportażowe i sesje wizerunkowe. Jestem samowystarczalny w każdym aspekcie, od przygotowania sesji, po jej realizację, a skończywszy na profesjonalnej obróbce.