profesjonalne-sesje-wizerunkowe

Profesjonalne sesje wizerunkowe

Profesjonalna sesja wizerunkowa

Profesjonalne sesje wizerunkowe to propozycja dla osób i grup którym zależy na zbudowaniu mocnego, spersonalizowanego wizerunku i wyróżnieniu się na tle konkurencji. Jeśli specjalizujesz się w jakiejś dziedzinie i chciałbyś by inni również to dostrzegli, zbuduj swoją komunikację na profesjonalnych zdjęciach wizerunkowych. Ciekawe, zapadające w pamięć fotografie wykreują Twój profesjonalny obraz i przysporzą Ci wielu nowych odbiorców.

Sesja wizerunkowa to uwypuklenie Twoich atutów, zdolności, specjalnych umiejętności czy kompetencji na profesjonalnych zdjęciach. W przypadku takich sesji szczególne znaczenie ma oryginalny pomysł na zdjęcie. Oryginalna koncepcja, ciekawie skomponowane elementy kadru, właściwa ekspozycja osoby/ osób pojawiających się w kadrze sprawiają, że zdjęcie staje się wizerunkową wizytówką. Pokaż nie tylko to kim jesteś i czym się zajmujesz, ale również zaprezentuj emocje i wartości które za Tobą stoją.

Zdjęcia wizerunkowe

Portrety wizerunkowe

Portrety wizerunkowe pozwalają zaprezentować profesjonalizm i kompetencje w obszarze własnej aktywności. Profesjonalne zdjęcie jest dodatkowym sygnałem dla Twojego odbiorcy, że ma do czynienia z profesjonalistą, dbającym o każdy aspekt własnej działalności. Portret wizerunkowy to również szansa na lepsze zaprezentowanie własnej działalności, dzięki czemu potencjalny odbiorca szybciej doceni wartość tego czym sie zajmujemy. Zdjęcia z sesji wizerunkowej mogą również zaprezentować Twoje walory personalne, takie jak otwartość, poczucie humoru, przyjazna postawa czy charyzma. Akcentując swoje atuty staniemy się bardziej rozpoznawalni i wiarygodni.

profesjonalne-sesje-wizerunkowe

Zdjęcia wizerunkowe do reklamy

Zdjęcia wizerunkowe są bardzo często wykorzystywane w różnego rodzaju działaniach reklamowych.Ich profesjonalny charakter i uniwersalna forma czynią z nich niezwykle plastyczne tworzywo do wykorzystania w różnego rodzaju inicjatywach, publikacjach, akcjach promocyjnych itd.. Wizerunkowa sesja zdjęciowa zrealizowana dla np. zespołu muzycznego to zdjęcia które można umieścić na stronie internetowej, profilach społecznościowych, plakatach i ulotkach reklamujących działalność koncertową, jak również materiałach wydawniczych, kampaniach promocyjnych etc. Zdjęcia wizerunkowe są odpowiednie do każdego rodzaju reklamy. Warto zatem przewidzieć to jeszcze na etapie planowania sesji, by w pełni wykorzystać ten potencjał.

Sesje wizerunkowe – indywidualne i grupowe

Profesjonalne sesje wizerunkowe mogą mieć charakter indywidualny, jak również grupowy. W przypadku sesji indywidualnej skupiamy się na akcentowaniu wartości jednostki. Rzeźbiarz, tatuator, pisarz, fizjoterapeuta- to przykłady samodzielnych profesji w których potencjał wizerunkowy stanowi jedna osoba. W przypadku sesji grupowych, z udziałem wielu osób istotą sesji wizerunkowej staje się siła kolektywu, jego wizerunkowa spójność, perfekcyjne współdziałanie i doskonała atmosfera w nim panująca. Wieloosobowe sesje wizerunkowe w mniejszym stopniu podkreślają indywidualne walory. Zdarza się jednak, że fotografowana grupa posiada lidera, będącego niejako jej medialną twarzą. W takie sytuacji zdjęcia wizerunkowe będą akcentować wartość jednostki na tle i w kontekście zbiorowości.

Profesjonalne sesje wizerunkowe w odróżnieniu od fotografii biznesowej czy klasycznego portretu są bardziej nastawione na kreację wizerunkową. Otwarta konwencja sesji pozwala na wykorzystanie znacznie szerszej palety środków wyrazu, możliwość eksperymentów ze światłem, scenerią i rekwizytem. Również w odniesieniu do samych modeli, stylizacji i formy ekspresji, zdjęcia wizerunkowe pozwalają na znacznie więcej. Należy jednak pamiętać, by zdjęcia były spójne z założeniami jakie przyjęliśmy.

profesjonalne-sesje-wizerunkowe

Sesja wizerunkowa w Krakowie

Zapraszam na sesję wizerunkową w Krakowie – mieście w którym nietrudno o inspiracje. Chętnie poznam Wasze oczekiwania i pomysły. Stąd już tylko krok do ich realizacji. Kraków daje możliwość wykonania sesji wizerunkowej w nieograniczonym wymiarze. W samym mieście łatwo jest znaleźć obiekty czy scenerie, w których można zrealizować sesje zdjęciowe. Zapraszam do kontaktu!

Udostępnij ten artykuł na: