Zdjęcia do CV

Zdjęcia do CV to profesjonalna fotografia do celów rekrutacji i autopromocji. 

Profesjonalne zdjęcia do CV

Profesjonalne zdjęcia do CV to użyteczny materiał wizerunkowy, który wykorzystasz zarówno w dokumentach rekrutacyjnych, jak również na portalach zawodowych typu LinkedIn czy Goldenline. Profesjonalne zdjęcia to świadome wzmacnianie własnego wizerunku, przydatne zwłaszcza na etapie budowania nowej ścieżki kariery, poszukiwania kontaktów czy nowego miejsca pracy.

Zadbaj o odpowiednie zdjęcie, które umieścisz w dokumentach rekrutacyjnych obok listy swoich kompetencji i dotychczasowych osiągnięć. Odpowiedni ubiór, wyraz twarzy, plastyczne światło, każdy szczegół ma znaczenie. Dobre zdjęcie w CV podkreśli Twój profesjonalizm, poważne podejście, przykuje uwagę osób odpowiedzialnych za rekrutację, wyróżni Cię na tle innych i zwiększy Twoje szanse. 

Jako fotograf wizerunkowy wykonuję profesjonalne zdjęcia do CV i na portale zawodowe. To zdjęcia, które pomogą Ci osiągnąć wyznaczone cele i zdobyć przewagę nad konkurencją.  

Zdjęcia do CV

Sesja zdjęciowa do CV, zdjęcia na LinkedIn, Goldenline

Zapraszam na sesję zdjęciową w trakcie której stworzymy profesjonalne zdjęcia do CV, na portale zawodowe typu LinkedIn czy Goldenline. Sesję możemy wykonać w studio na terenie Krakowa, a nawet w warunkach plenerowych. Dysponuję mobilnym sprzętem fotograficznym, umożliwiającym aranżację studia w każdych warunkach. 

Warunki i charakter sesji wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, podczas którego porozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Zdjęcia do CV Kraków

Jako fotograf z Krakowa większość sesji realizuję na terenie Małopolski. Dojazd w inne miejsca również nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz dobrych zdjęć, jestem do Twojej dyspozycji.

Sesja zdjęciowa — wycena

Prześlij podstawowe informacje:

Wysyłam

W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę wraz z najważniejszymi informacjami. Do zobaczenia!

Zdjęcia z sesji biznesowych

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu