fbpx

Zdjęcia do CV

Zdjęcia do CV to profesjonalna fotografia do celów rekrutacji i autopromocji. 

Profesjonalne zdjęcia do CV

Profesjonalne zdjęcia do CV to użyteczny materiał wizerunkowy, który wykorzystasz zarówno w dokumentach rekrutacyjnych, jak również na portalach zawodowych typu LinkedIn czy Goldenline. Profesjonalne zdjęcia to świadome wzmacnianie własnego wizerunku, przydatne zwłaszcza na etapie budowania nowej ścieżki kariery, poszukiwania kontaktów czy nowego miejsca pracy.


"Profesjonalne zdjęcie do CV to szansa na wyróżnienie się"


Profesjonalne zdjęcie które umieścisz w dokumentach rekrutacyjnych pozwoli Ci wyróżnić się na tle innych. Dobre zdjęcie umieszczone obok listy Twoich kompetencji i dotychczasowych osiągnięć podkreśli Twój profesjonalizm i poważne podejście. Dzięki temu łatwiej zrealizujesz swoje cele.

Fotografia biznesowa

Zdjęcie do CV - dla kogo?

Zdjęcie do CV to propozycja dla osób rozwijających swoją karierę zawodową, aktywnie poszukujących nowych możliwości. Profesjonalne zdjęcia do CV świetnie sprawdzają się również w formie zdjęć profilowych, umieszczonych w portalach społecznościowych i zawodowych typu Facebook, LinkedIn, Goldenline itd.

Zdjęcia do CV

Dobre zdjęcie do CV - podstawowe cechy

Dobre zdjęcie do CV powinno mieć profesjonalny charakter i cechy wpływające na jego pozytywny odbiór:

Naturalna kolorystyka
Profesjonalne zdjęcie do CV powinno przedstawiać fotografowaną osobę w naturalnej, pozbawionej kolorystycznych modyfikacji  formie. Błędem są czarno- białe i koloryzowane zdjęcia wizerunkowe. Zdjęcie do CV powinno być realistyczne. Nikt nie powinien mieć problemów z identyfikacją osoby widocznej na fotografii.

Przemyślany ubiór
Każda sesja zdjęciowa wiąże się z koniecznością przemyślenia stroju w jakim pojawimy się na planie, jak również skomponowania z nim odpowiednich dodatków. Warto pamiętać, że w tym wypadku mniej niemal zawsze znaczy więcej. Polecane są stonowane kolory, gładka faktura materiałów i nienachalne, dopełniające się tonacje.

Pozytywna mowa ciała
Pozytywna mowa ciała na zdjęciach do CV to bardzo istotny element przekazu jaki chcemy tworzyć wokół własnej osoby. Ustawienie całej sylwetki, układ ramion, ułożenie dłoni, odpowiednia mimika czy naturalny, niewymuszony uśmiech to zaledwie kilka punktów z długiej listy komunikatów niewerbalnych.

Plastyczne światło
Światło jest kluczowym elementem fotografii. To ono ma decydujący wpływ na charakter zdjecia. Jeśli chcemy by nasze zdjęcie  budziło pozytywne odczucia, światło powinno być miękkie i zrównoważone. Dobrze oświetlona twarz jest podstawowym parametrem każdego portretu biznesowego.

Przemyślana sceneria
Sceneria w jakiej wykonywane są zdjęcia do CV jest istotna, ponieważ powinna być wizualnie spójna z fotografowaną osobą. Otoczenie powinno dopełniać zdjęcie, podkreślać charakter sesji i budzić czytelne skojarzenia. Nie może w żadnym wypadku przeciążać zdjęcia, ani też odwracać uwagi od fotografowanej osoby.

Skupiony kadr
Zdjęcie do CV powinno prezentować przede wszystkim osobę. Obecność innych osób, zwierząt, lub elementów niezwiązanych z głównym tematem kadru osłabia skuteczność takiego zdjęcia i pozbawia je profesjonalnego charakteru. Proporcje kadru powinny być dobrane do formy i miejsca publikacji.

Sesja zdjęciowa do CV, zdjęcia na LinkedIn, Goldenline

Zapraszam na sesję zdjęciową w trakcie której stworzymy profesjonalne zdjęcia do CV, na portale zawodowe typu LinkedIn czy Goldenline. Sesję możemy wykonać w studio na terenie Krakowa, a nawet w warunkach plenerowych. Dysponuję mobilnym sprzętem fotograficznym, umożliwiającym wykonanie zdjęć w każdych warunkach. 

Warunki i charakter sesji wymagają indywidualnych ustaleń. Zachęcam do kontaktu, podczas którego porozmawiamy o Twoich potrzebach wizerunkowych. Dzięki temu będę mógł zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Zdjęcia z sesji biznesowych

Kontakt

Dariusz Kempny

info@dariuszkempny.pl

tel. (48) 503 950 939

Social media

FacebookLinkedIn | Instagram

Gdzie pracuję? 

Kraków... Małopolska... Polska

Fotografowałem m.in. w takich miejscach jak Kraków, Warszawa, Katowice, Zakopane, Gliwice, Rzeszów, Wieliczka, Zabrze, Bochnia, Tarnów, Nowy Sącz, Chrzanów, Bytom, Myślenice, Nowy Targ, Żywiec, Limanowa, Oświęcim, Brzesko, Bielsko- Biała, Jaworzno... 

Menu