sesja lifestyle kraków

Biznesowa sesja lifestyle

Fotograficzna sesja lifestyle to forma zdjęć pokazujących wycinek codzienności, bez nadmiernego pozowania i ustawiania, z dozą reporterskiej autentyczności. Fotografia lifestyle’owa to forma eksponująca nie tylko wygląd, ale również styl i cechy charakteru fotografowanej osoby. Właśnie dlatego zdjęcia lifestyle’owe świetnie sprawdzą się jako materiał do autopromocji.

Ania zajmuje się na co dzień coaching’iem i doradztwem zawodowym. Pomaga osobom szukającym pracy w wyborze ofert, doradza jak przygotować błyskotliwe CV i zaprezentować swoje atuty w rozmowie kwalifikacyjnej. Zawodowo jest poukładaną profesjonalistką, podchodzącą do swojej pracy z widoczną pasją. Opinie osób którym pomogła w ramach ARM – Coaching mówią same za siebie. Prywatnie to super pozytywna, otwarta i inteligentna kobieta.

Niedawno Ania uruchomiła swoją stronę WWW, znajdziesz ją pod adresem twojanowadroga.com

Biznesowa sesja lifestyle w Krakowie

Spotkaliśmy się przy okazji sesji zdjęciowej którą miałem przyjemność dla Niej wykonać. Zdjęcia do kanałów w mediach społecznościowych i powstającej strony ARM- Coaching zrealizowaliśmy w Krakowie, korzystając z uprzejmości Grani Cofee, Cricoteki i Hotelu Qubus. Biznesowa sesja lifestyle’owa miała zaprezentować wszystkie te cechy które są atutami Ani w pracy z ludźmi.

Współpraca przebiegła wzorowo a kilka zdjęć z naszej sesji możecie zobaczyć poniżej.

Jeśli potrzebujesz profesjonalnych zdjęć lub po prostu marzy Ci się sesja lifestyle, skontaktuj się ze mną. Przed nami kilka tygodni pięknej pogody, a zatem jest to idealny czas na lifestyle’owe zdjęcia plenerowe. A jeśli masz jeszcze chwilkę, przeczytaj wpis sesja wizerunkowa, zapraszam 🙂

Inną kobiecą sesję w stolicy Małopolski, tym razem jednak w wersji studyjnej możesz zobaczyć we wpisie Sesja w Krakowie.