zdjęcia biznesowe w krakowie

Indywidualna sesja zdjęciowa

Indywidualna sesja zdjęciowa to doskonały sposób na zyskanie dobrego materiału wizerunkowego. Zdjęcia z takiej sesji z powodzeniem można wykorzystać zarówno w zawodowych kanałach komunikacyjnych, jak również w prywatnych profilach social media. W sytuacji gdy nagle potrzebujemy dobrego zdjęcia, materiał z takiej sesji warto mieć pod ręką.

Indywidualne sesje zdjęciowe to świetny pomysł dla osób rozwijających ścieżkę swojej kariery, czy poszukujących nowych możliwości. Zdjęcia biznesowe w klasycznej formie, wykonane na jednokolorowym tle mają uniwersalne zastosowanie.

Indywidualna sesja – pomysł i realizacja

Zdjęcia z tej sesji miały mieć profesjonalny, jednak pozbawiony formalnego dystansu charakter. Poszło gładko. Wojtek jest sympatycznym, uśmiechniętym człowiekiem i świetnie poradził sobie przed obiektywem. W ciągu niespełna godziny wykonaliśmy w studio kilkadziesiąt ujęć. W tym czasie udało się zrealizować różne zdjęcia, od luźnego, sportowego stylu poprzez strój formalny, a skończywszy na eleganckiej casualowej formie. Zmiana stylizacji w trakcie takiej sesji jest doskonałym pomysłem. Pozwala na uzyskanie przekrojowego i zróżnicowanego materiału zdjęciowego.

Potrzebujesz zdjęci wizerunkowych? Zapraszam do zapoznania się z ofertą Indywidualnej sesji zdjęciowej