nowe biuro w krakowie

Nowe biuro w Krakowie

Kilka tygodni temu na zlecenie Astra Zeneca miałem przyjemność wykonać dwie duże sesje zdjęciowe. Pierwsza z nich obejmowała zdjęcia wnętrz. Firma otworzyła niedawno nowe biuro w Krakowie. Zdjęcia z tego obiektu można obejrzeć w dzisiejszym poście.

Nowe biuro w Krakowie – funkcjonalna przestrzeń

Nowe biuro w Krakowie zlokalizowane w przestrzeni Equal Business Park przy ulicy Wielickiej. Do dyspozycji pracowników jest przestronne piętro z przestrzeniami typu open space, miejscami do pracy cichej przeznaczonymi dla osób neuroróżnorodnych. Ponadto liczne salki konferencyjne i warsztatowe, miejsca do pracy indywidualnej, imponująca przestrzeń gastronomiczna, strefa relaksu, salka do masażu, dźwiękoszczelne budki telefoniczne, przestronny taras etc. Praca w takiej przestrzeni jest nie tylko komfortowa, ale również inspirująca.

Nowe biuro w Krakowie – galeria zdjęć

Poniżej kilka przykładowych zdjęć z bardzo dużego zbioru fotografii, które udało się wykonać.

Zdjęcia biur i przestrzeni biurowych

Zdjęcia biur i przestrzeni biurowych to świetny sposób na pokazanie firmy od wewnątrz, podkreślenie komfortowych warunków i oferowanych możliwości. Coraz więcej firm wykorzystuje takie fotografie w celach marketingowych, przyciągając osoby zainteresowane pracą w przyjaznym, komfortowym otoczeniu.

Jeśli są Państwo zainteresowani takimi zdjęciami swojego biura, zapraszam do kontaktu w zakładce Fotografia nieruchomości.